HAKKIMDA

Herkese Merhaba

 Sizlere keçe bebek şekeri işine nasıl başladığımı anlatayım. Her zaman renkleri ve rengarenk şeyleri sevmişimdir. Kendimi bildim bileli böyleyim ben, ha bir de çizgili şeyler konusunda acayip takıntılıyımdır laf aramızda 😉

 Biraz kendimden bahsedeyim size; Asıl mesleğim Mali Müşavir / Muhasebecilik . 6 yaşında dünya tatlısı ( cadısı )  bir kızım var. Onunla beraber olmak için çalışmaya ara verdim. Ancak minnoş kızım her geçen gün büyüyordu , ben de hayatı boyunca çalışmış biri olarak tekrar bir şeyler yapmaya karar verdim. Verdiğim bu karar mesleğimle pek alakası olmayan ama her zaman sevdiğim ve yaparken beni rahatlatan El İşleri ile ilgili oldu.    

Öncelikli işim elbette ” Annelik ”  🙂  Bu iş benim için bir hobi olarak başladı ancak neredeyse artık 4. yılımı doldurduğum bu macerada emeklerimin karşılığını almaya başladım. Karakter olarak biraz mükemmeliyetçilik ve obsesiflik mevcut olduğundan hem yaptığım iş hem de marka olarak profesyonel bir seviyeye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yaptığım her ürünü tek başıma , tamamen elde yapıyorum. Her siparişi, kendi kızıma  yada kendime yapıyor gibi özen göstererek hazırlıyorum 🙂 Ürünlerim fabrikadan çıkmış , hazır ürünler değildir. Hepsi tamamen sizlerin istekleri ve tercihleri doğrultusunda sıfırdan hazırlanmaktadır. Bu sebeple zaman konusunda anlayışınızı bekliyorum.

Sevgiler

Arzu